Kontakt

SGS Analytics Denmark blev grundlagt i 1998. Vi er akkrediteret af DANAK og internationalt godkendt af ILAC.

Kontaktoplysninger til vores kundeservice og salgsafdeling findes nedenfor

Miljø Danmark Levnedsmidler Danmark

Sven-Erik Lykke
Direktør
sven-erik.lykke@sgs.com
Telefon: +45 40 18 28 36

Jesper Koldsø
Afdelingsleder for prøvetagning 
jesper.koldsoe@sgs.com
Telefon: +45 23 72 35 11

Annemette Neve
Virksomhedskunder
annemette.neve@sgs.com
Telefon: +45 28 86 19 61

Anders Nielsen
Vandværkskunder og badevand
anders.nielsen@sgs.com
Telefon: +45 42 90 38 01

Benthe Sørensen
Miljøtekniker og prøvetager
benthe.sorensen@sgs.com
Telefon: +45 23 72 35 10

Rune Michael Jørgensen
Kvalitets- og udviklingskoordinator
rune.jorgensen@sgs.com
Telefon: +45 41 32 34 36

Kundeservice:
dk.ie.lab@sgs.com
Telefon: +45 98 19 39 00
SGS - Aalborg
Bøgildsmindevej 21
9400 Nørresundby

Heino Erli Lund
Salgchef Levnedsmidler
heino.lund@sgs.com
Telefon: +45 51 51 08 86

Annette Nørgaard-Larsen
Salg Levnedsmidler
Annette.Norgaard-Larsen@sgs.com
Telefon: +45 21 99 04 36

Henriette Bech Jørgensen 
Salg Levnedsmidler
Henriette.Bech@sgs.com
Telefon: +45 61 4048 05

Kundeservice:
se.hn.livsmedelmalmo@sgs.com
Telefon: +46 40 642 05 80
SGS - Malmö
Höjdrodergatan 32
SE-212 39 MALMÖ

SGS Analytics Denmark

Kontakt os